POLANKE USPEŠNO DO NOVIH DVEH ZMAG!

Hot Shots/VSV : FBK Polanska banda ž (2:6)

V soboto smo se dekleta odpravila na gostovanje v Beljak, kjer smo se pomerila z ekipo Hot
Shots/VSV. Ko smo po prvi tretjini že vodile s tremi zadetki prednosti, pa smo v drugi malo popustile v
obrambi in dopustile, da so se nam nasprotnice približale na le en gol razlike. Kljub nekaj priložnostim
na obeh straneh je rezultat ostal nespremenjen do konca druge tretjine. V zadnjem delu, se nam je
uspelo zbrati in izkoristiti praznine v obrambi nasprotnic ter doseči še tri gole za zmago in končni
rezultat 6:2.
(Anja Triler 0+1, Nika Stanonik 0+1, Anika Kržišnik 1+0, Vita Šušteršič 1+0, Katarina Bogataj 1+0,
Nastja Kavčič 2+1, Tea Stanonik 1+1)

FBK Polanska banda ž : ASKÖ FSG Linz/Rum (2:1)

Časa za počitek ni bilo veliko, saj nas je že naslednji dan čakala nova tekma v domači dvorani proti
ASKÖ FSG Linz/Rum. Zaradi prejšnjih rezultatov nasprotne ekipe in nekoliko številčne premoči na
njihovi klopi se nam je obetala izenačena tekma. V tekmo smo bolje stopile Polanke, ki smo prvo
tretjino dobile z rezultatom 2:0. V drugem delu so dekleta iz Avstrije dvignile svoj nivo igre, a smo
njihove napade uspešno zaustavile, tudi same pa nismo uspele izkoristiti priložnosti in tako se
rezultat ni spremenil vse do začetka zadnje tretjine, ko so zadele nasprotnice. Želja po zmagi je bila
velika na obeh straneh igrišča, vendar pa, kjub poskusom obeh ekip, nobenim ni uspelo priti do
novega zadetka in tako smo se na koncu nove zmage z 2:1 spet veselile Polanke.
(Maja Krek 1+0, Lejla Stanonik 1+1, Nastja Kavčič 0+1)

Dekleta tako nadaljujemo sezono brez poraza, hvala pa vsem navijačem, ki so nas prišli podpret, in
zapisnikarski mizi, ki je pomagala pri izvedbi domače tekme.