V zadnjih sekundah prišli do zmage!

Po odlični prvi tretjini proti ekipi z Dunaja smo v drugi tretjini zelo padli, gostje so to spretno izkoristili in tekmo mirno pripeljali do konca. Tekma se je končala z rezultatom 5:7. Podobna zgodba se je dogodila v prvi tretjini proti SZPK Komarom, kjer so igralci Komaroma po prvi tretjini vodili z 1:4. V nadaljevanju smo z odlično igro goste prisilili v napake in rezultat izenačili na 4:4.

Tekmo smo v svojo korist odločili le 20 sekund pred koncem tekme, ko je po podaji Blaža Kavčiča zadel Simon Ržek. Če na prvi tekmi nismo našli pravega odgovora na napade nasprotnikov lahko rečemo, da je bila druga tekma popolno nasprotje, kljub dejstvo, da smo tekmo izgubljali smo se vrnili in pokazali, da znamo tudi igrati čvrsto v obrambi in zanesljivo v napadu. Veseli nas tudi, da so nam v zadnji tretjini pomagali naši zvesti navijači, ki so s glasno podporo pomagali, da smo tehtnico prevesili na našo stran! Hvala vam!

FBK Polanska Banda 5:7 SU Wiener FV

FBK Polanska Banda 5:4 SZPK Komárom